FINANČNÍ PORADENSTVÍ


Svět financí je neustále v pohybu a stále se mění. Co bylo včera správné, již dnes neplatí.

Na trhu je nepřeberné množství bank, pojišťoven, spořitelen, investičních společností a finančních institucí - ale kdo se v tom má vyznat ?

A každá z těchto institucí nabízí desítky produktů.

Jak vybrat to správné pro Vás?

Jsem nezávislý finanční poradce a jsem tu právě proto, abych Vám s tím pomohl.


Pojištění, spoření, investování, zajištění rodiny a Vaší pracovní síly, zajištění důchodu, leasing, hypotéka, úvěry - to všechno jsou oblasti, kde můžete hodně ušetřit, vydělat, nebo také prodělat.

Proto je nutné stávající smlouvy analyzovat a optimalizovat průběžně tak, aby Vám tyto finanční instrumenty pomohly splnit Vaše životní cíle a plány.

Jsem tu pro Vás.

Udělám Vám finanční analýzu a finanční plán a pomohu nastavit Vaše smlouvy tak, aby byly zajištěny Vaše potřeby.

Pro své klienty si vybírám z téměř 500 produktů od renomovaných finančních institucí.


Máte pocit, že žádného finančního poradce nepotřebujete? Že pojistek už máte uzavřených dost, že Vám stejně žádné peníze na nic dalšího nezbývají, že Vám dostatečně poradí paní na přepážce banky, že si sami dokážete své finance řídit nejlépe?


Mýlíte se, kvalitního a nezávislého finančního poradce totiž potřebuje úplně každý.


Právě proto, aby dal změti uzavřených smluv řád a prozkoumal, zda vůbec má smysl pojistky dále platit a zda řeší Vaše skutečné potřeby. Právě proto, aby Vám pomohl Vaše příjmy a výdaje uřídit tak, aby Vám na konci měsíce zůstaly peníze na to, co potřebujete. Právě proto, aby na základě analýz  porovnal nabídku většiny bank a pojišťoven na českém trhu a pomohl Vám vybrat produkt, který je pro Vás nejvhodnější, a ne právě ten, který zrovna nabízí Vaše banka. Právě proto, aby Vás přinutil se nad svými osobními financemi zamyslet, abyste se o své peníze konečně začali skutečně efektivně starat.


Mé rady jsou objektivní a nezávislé, protože nejsem zaměstnancem žádné banky ani pojišťovny. Naopak spolupracuji s více než pěti desítkami finančních společností na českém trhu: Bankami, pojišťovnami, investičními společnostmi.S čím Vám mohu pomoci?

Finanční poradenství je komplexní služba, která klientům pomáhá řešit všechny peněžní otázky.

Co jsou ale oblasti, které Vás zajímají nejčastěji a se kterými Vám mohu nejvíce pomoci?

  • Financování bydlení
  • Spokojené stáří
  • Vysněná dovolená či auto
  • Méně daní
  • Jistota pro vás i rodinu
  • Zhodnocení volných peněz
  • Peníze pro děti
  • Ochrana vybudovaných hodnot